Beste leden,

 

De afgelopen maanden is door vrijwilligers hard gewerkt aan twee belangrijke vernieuwingen aan de website van onze vereniging. In deze update vind je hierover meer informatie.

 

Nieuwsberichten op de website

 

Dankzij een nieuwe module kunnen vanaf heden nieuwsberichten worden toegevoegd aan de website. Dit zal verder uitgewerkt worden met verschillende commissies zodat zij nieuwsberichten kunnen delen met alle leden.

 

SponsorKliks

 

Daarnaast wordt op de achtergrond door websitebeheer en de financiële commissie gewerkt aan een nieuwe vorm van inkomsten: SponsorKliks. Je zult hierdoor advertenties gaan tegenkomen op de website. Deze advertenties kunnen de club extra inkomsten opleveren. Een percentage van het aankoopbedrag bij webwinkels zoals Bol.com, Coolblue, Wehkamp, Booking.com en Thuisbezorgd komt hierdoor in onze clubkas terecht.

SponsorKliks