Ado kunstgrasveld

Alles Door Oefening

Welkom bij korfbalvereniging c.k.c. ADO!
Kom gerust een keer langs.

Over ons
Let op: Deze website wordt vernieuwd. Missende informatie wordt in de loop der tijd toegevoegd.
Heeft u dringende vragen? Neem contact met ons op via 078 645 0094

Volgende wedstrijd

Zaterdag 22 september 16:00
Rust Roest 1
Rust Roest 1
ADO 1
ADO 1

Standen

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Rust Roest 1
2
4
2
0
0
43
25
18
2
DVS '69 1
2
4
2
0
0
41
25
16
3
Tilburg 1
2
2
1
1
0
31
30
1
4
WION 1
2
2
1
1
0
25
24
1
5
Atlas 1
2
2
1
1
0
34
41
-7
6
Vitesse (Ba) 1
2
2
1
1
0
26
32
-6
7
ADO 1
2
0
0
2
0
26
37
-11
8
Stormvogels (W) 1
2
0
0
2
0
22
34
-12

Programma

22 sep 16:00 Rust Roest 1 - ADO 1
22 sep 17:20 Vriendenschaar (H) 3 - ADO 2
22 sep 15:30 ADO 3 - HKC (Ha) 4
22 sep 14:00 ADO 4 - Juliana 4
22 sep 12:30 ADO 5 - Good Luck 3
22 sep 11:00 ADO A1 - TOGO A1
22 sep 14:00 Oranje Zwart/De Hoekse A2 - ADO A2
22 sep 10:00 ADO B1 - KCC/SO natural B2
22 sep 11:15 ADO B2 - Korbatjo B2
22 sep 14:10 DeetosSnel B3 - ADO B3
22 sep 11:00 ADO C1 - OZC C1
22 sep 11:05 Juliana C3 - ADO C2
22 sep 09:15 Oranje Zwart/De Hoekse D1 - ADO D1
22 sep 10:00 ADO D2 - PKC/SWKGroep D4
22 sep 10:00 ADO E1 - Korbatjo E3
22 sep 09:00 Korbatjo E2 - ADO E2
22 sep 10:00 ADO F1 - Merwede/Multiplaat F2
26 sep 19:30 Ventura Sport B1 - ADO B3
29 sep 16:00 ADO 1 - Stormvogels (W) 1
29 sep 14:30 ADO 2 - IJsselvogels 3
29 sep 11:30 Vitesse (Ba) 3 - ADO 3
29 sep 14:20 Juliana 4 - ADO 4
29 sep 10:30 Good Luck 3 - ADO 5
29 sep 11:55 ONDO (M) A1 - ADO A1
29 sep 13:00 ADO A2 - Oranje Zwart/De Hoekse A2
29 sep 14:15 KCC/SO natural B2 - ADO B1
29 sep 13:25 Korbatjo B2 - ADO B2
29 sep 11:45 ADO B3 - DeetosSnel B3
29 sep 12:05 OZC C1 - ADO C1
29 sep 10:45 ADO C2 - Juliana C3
29 sep 11:00 ADO D1 - Oranje Zwart/De Hoekse D1
29 sep 09:30 PKC/SWKGroep D4 - ADO D2
29 sep 09:00 Korbatjo E3 - ADO E1
29 sep 10:00 ADO E2 - Korbatjo E2
29 sep 09:00 Merwede/Multiplaat F2 - ADO F1
6 okt 16:00 Atlas 1 - ADO 1
6 okt 14:30 Nieuwerkerk 5 - ADO 2
6 okt 15:30 ADO 3 - RWA 5
6 okt 14:00 ADO 4 - VIOS (W) 1
6 okt 12:30 ADO 5 - Terda 2
6 okt 10:00 ADO A1 - Nikantes A1
6 okt 12:00 ADO A2 - Ventura Sport A2
6 okt 11:30 ADO B1 - KOAG B2
6 okt 15:30 Conventus B3 - ADO B2
6 okt 11:30 DVS '69 B3 - ADO B3
6 okt 09:30 Albatros C2 - ADO C1
6 okt 11:00 ADO C2 - Sporting Delta C3
6 okt 10:00 ADO D1 - Oranje Wit (D) D3
6 okt 10:00 KCR D3 - ADO D2
6 okt 10:00 ADO E1 - Sporting Delta E2
6 okt 09:00 Oranje Wit (D) E6 - ADO E2
6 okt 10:00 ADO F1 - Triade F1
11 okt 20:00 ADO 5 - SKV 2
13 okt 15:30 Tilburg 1 - ADO 1
13 okt 15:30 KOAG 4 - ADO 2
13 okt 13:00 ADO 3 - Erasmus 2
13 okt 15:45 Oranje Wit (D) 6 - ADO 4
13 okt 14:10 SKV 2 - ADO 5
13 okt 10:00 ADO A1 - NIO A1
13 okt 13:25 VIOS (W) A1 - ADO A2
13 okt 11:10 Kinderdijk B1 - ADO B1
13 okt 12:10 ADO B2 - Oranje Wit (D) B3
13 okt 10:55 ADO B3 - Ventura Sport B1
13 okt 10:00 ADO C1 - Vriendenschaar (B) C1
13 okt 10:00 Terda C1 - ADO C2
13 okt 09:00 Sporting Delta D2 - ADO D1
13 okt 11:00 ADO D2 - DeetosSnel D4
13 okt 09:30 Albatros E5 - ADO E1
13 okt 09:55 ADO E2 - Oranje Zwart/De Hoekse E1
13 okt 09:00 PKC/SWKGroep F2 - ADO F1
20 okt 16:00 ADO 1 - WION 1
20 okt 14:30 ADO 2 - Albatros 4
20 okt 13:55 Gemini 2 - ADO 3
20 okt 13:00 Seolto A1 - ADO A1