Volgende wedstrijd

zaterdag 1 juni 2024
ADO 1
ADO 1
16:00
Movado 1
Movado 1

Stand: ADO 1

1e klasse (veld)

# Team GS P +/-
1 ALO 1 4 6 10
2 Movado 1 4 6 2
3 Erasmus 1 4 4 -3
4 ADO 1 4 0 -9

Programma

29 mei 18:30 ADO F2 - Conventus F1

Wedstrijdnr.:

44664

Poule:

F-jeugd BK vj - F-112

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

L. (Luuk) Koster
29 mei 20:30 ADO MW1 - Good Luck MW1

Wedstrijdnr.:

39821

Poule:

Midweek veld vj - MW-42

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

S. (Stefan) Robbemont
1 jun. 09:00 ADO F2 - Juliana F2

Wedstrijdnr.:

44404

Poule:

F-jeugd BK vj - F-112

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

N. (Nynke) Boersma
1 jun. 09:00 ADO E1 - Oranje Wit (D) E3

Wedstrijdnr.:

42848

Poule:

E-jeugd BK vj - E-169

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

B. (Bart) van der Beek
1 jun. 09:00 ADO E2 - Kinderdijk E1

Wedstrijdnr.:

42849

Poule:

E-jeugd BK vj - E-162

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

K. (Koen) Snijders
1 jun. 09:45 Springfield E3 - ADO E4

Wedstrijdnr.:

47689

Poule:

E-jeugd BK vj - E-182

Accommodatie:

Achter sporthal Parrestee

Plaats:

HOEVEN

Scheidsrechter:

A. (Amber) van den Broek
1 jun. 10:00 ADO D2 - DeetosSnel/QLS D3

Wedstrijdnr.:

46000

Poule:

D-jeugd BK vj - D-115

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

N. (Niels) van der Beek
1 jun. 10:00 ADO 6 - Oranje Wit (D) 6

Wedstrijdnr.:

37266

Poule:

Senioren BK vj - S-092

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

J (Jeroen) van de Rovaart
1 jun. 10:00 GKV/Enomics E2 - ADO E3

Wedstrijdnr.:

42106

Poule:

E-jeugd BK vj - E-167

Accommodatie:

Molenvliet

Plaats:

GORINCHEM
1 jun. 10:30 Springfield F1 - ADO F1

Wedstrijdnr.:

44877

Poule:

F-jeugd BK vj - F-104

Accommodatie:

Achter sporthal Parrestee

Plaats:

HOEVEN

Scheidsrechter:

E.J. (Emma) van Dravik
1 jun. 11:00 ADO D1 - PKC/Vertom D3

Wedstrijdnr.:

45999

Poule:

D-jeugd BK vj - D-112

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

R. (Raymond) Moret
1 jun. 11:30 ADO 4 - Thor (R) 2

Wedstrijdnr.:

16171

Poule:

Reserve 4e klasse - R4-23

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

C.P. (Coen) Schilperoord
1 jun. 11:30 Focus A1 - ADO A2

Wedstrijdnr.:

38394

Poule:

A-jeugd BK vj - A-061

Accommodatie:

Sportcomplex Hoge Neerstraat

Plaats:

ETTEN-LEUR
1 jun. 12:00 ADO C2 - Oranje Zwart/De Hoekse C1

Wedstrijdnr.:

40580

Poule:

C-jeugd BK vj - C-095

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

F.B. (Erik) van Hengst
1 jun. 12:40 Kinderdijk A2 - ADO A1

Wedstrijdnr.:

17860

Poule:

A-jeugd 2e klasse - A2-016

Accommodatie:

Sportpark Molenzicht

Plaats:

ALBLASSERDAM
1 jun. 12:45 SKV B1 - ADO B1

Wedstrijdnr.:

39304

Poule:

B-jeugd BK vj - B-067

Accommodatie:

Sportcomplex De Roef

Plaats:

SLEEUWIJK

Scheidsrechter:

S (Stefan) de Jong
1 jun. 13:00 ADO C1 - Scheldevogels C1

Wedstrijdnr.:

40553

Poule:

C-jeugd BK vj - C-091

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

M. (Menno) Tuk
1 jun. 13:00 ADO 3 - Oranje Wit (D) 5

Wedstrijdnr.:

16534

Poule:

Reserve 3e klasse - R3-29

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL
1 jun. 14:00 ADO 5 - KCR 8

Wedstrijdnr.:

37265

Poule:

Senioren BK vj - S-094

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

C. (Cordian) Vermeij
1 jun. 14:30 ADO 2 - Movado 2

Wedstrijdnr.:

17055

Poule:

Reserve 2e klasse - R2-24

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL
1 jun. 16:00 ADO 1 - Movado 1

Wedstrijdnr.:

15779

Poule:

1e klasse - 1-11

Accommodatie:

Sportcomplex Trekdam

Plaats:

'S-GRAVENDEEL

Scheidsrechter:

A. (Aard) Brouwer

Uitslagen

25 mei 14:30 ADO 2 - Weidevogels 2 13 - 8
25 mei 15:00 Nieuwerkerk 5 - ADO 3 7 - 6
25 mei 13:00 ADO 5 - Albatros 10 10 - 11
25 mei 11:30 ADO 6 - DeetosSnel/QLS 5 5 - 13
25 mei 12:10 DeetosSnel/QLS A2 - ADO A1 28 - 13
25 mei 10:00 ADO A2 - Oranje Wit (D) A3 17 - 5
25 mei 13:00 ADO B1 - Vriendenschaar (H) B3 7 - 7
25 mei 11:00 Juliana C2 - ADO C1 8 - 6
25 mei 11:00 Springfield C2 - ADO C2 8 - 5
25 mei 10:30 Conventus D1 - ADO D1 17 - 4
25 mei 10:00 Springfield D1 - ADO D2 5 - 8
25 mei 12:00 ADO E1 - DeetosSnel/QLS E2 11 - 7 (1 - 1)
25 mei 11:00 ADO E2 - HKC/Creon Kozijnen E1 7 - 13 (1 - 4)
25 mei 10:15 Merwede/Multiplaat E2 - ADO E3 15 - 7 (1 - 4)
25 mei 09:30 Albatros E7 - ADO E4 6 - 8 (3 - 7)
25 mei 10:00 ADO F1 - DSO (K) F1 5 - 7 (3 - 3)
25 mei 09:30 Conventus F1 - ADO F2 4 - 4 (2 - 2)
23 mei 20:45 ADO 1 - ALO 1 11 - 14
23 mei 19:30 ADO C1 - Juliana C2 7 - 3
23 mei 19:00 ADO D1 - DSO (K) D2 6 - 12
22 mei 20:30 ADO 4 - Nexus 2 6 - 16
22 mei 20:30 ADO MW1 - DSO (K) MW1 14 - 8

#FLASHBACKFRIDAY

Nog 59 weken en dan is ADO 75 jaar. Deze week blikken we terug op het kampioenschap1967-1968 van D6. Herken jij iemand? Laat het weten in de comments!

#ckcado #friday #jubileum #foto #throwback

INFLUITEN 🏁📣

Komende maanden zullen we een voor een onze scheidsrechters aan jullie voorstellen. Dit nieuwe spetterende concept wordt afgetrapt door Christel, swipe snel naar rechts, hier deelt zij haar grappigste moment als scheidsrechter.

#influiten #korfballen #hoekschewaard #sgravendeel #buitenseizoen #ckcado #korfbal

UITWEDSTRIJDEN ZATERDAG 11 MEI 💙

Komende zaterdag worden er weer een hoop wedstrijden gespeeld EN belooft het mooi weer te worden. 😎 Perfect om dus lekker naar ADO te komen om verschillende teams aan te moedigen. De selectie speelt uit tegen de Weidevogels en ALO.

Naast alle korfbalwedstrijden is er ook weer een kabouteruurtje om 10:00.

Succes allemaal!✅

#ckcado #korfbal #winnen #comptitie #competitie #sgravendeel #hoekschewaard


Jumbo van der Hoek
AP Klootwijk BV
Voorwinden
A&M Recycling
Brillenatelier
PhyCio
UVAR
Kies
Respicon
SponsorKliks