Standen

ADO 1

2e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Vitesse (Ba) 1
6
10
5
1
0
99
91
8
2
Rust Roest 1
6
10
5
1
0
124
79
45
3
Tilburg 1
6
8
4
2
0
113
88
25
4
WION 1
6
6
3
3
0
86
92
-6
5
Atlas 1
6
6
3
3
0
92
104
-12
6
DVS '69 1
6
6
3
3
0
106
89
17
7
ADO 1
6
2
1
5
0
77
105
-28
8
Stormvogels (W) 1
6
0
0
6
0
73
122
-49

ADO 2

Reserve 3e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Merwede/Multiplaat 4
6
10
5
1
0
100
81
19
2
DVS '69 2
6
8
4
2
0
82
77
5
3
KOAG 4
6
8
4
2
0
100
78
22
4
IJsselvogels 3
6
6
2
2
2
89
76
13
5
ADO 2
6
5
2
3
1
78
93
-15
6
Nieuwerkerk 5
6
4
2
4
0
62
80
-18
7
Vriendenschaar (H) 3
6
4
2
4
0
81
100
-19
8
Albatros 4
6
3
1
4
1
87
94
-7

ADO 3

Reserve 3e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
RWA 5
6
9
4
1
1
97
78
19
2
ADO 3
6
8
4
2
0
82
58
24
3
Olympia (S) 3
5
6
4
1
0
65
52
13
4
Vitesse (Ba) 3
6
6
3
3
0
76
79
-3
5
Twist 4
5
6
3
2
0
67
65
2
6
Erasmus 2
6
5
2
3
1
71
83
-12
7
HKC (Ha) 4
6
4
2
4
0
66
86
-20
8
Gemini 2
6
0
0
6
0
66
89
-23

ADO 4

Senioren BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO 4
6
10
5
1
0
61
49
12
2
VIOS (W) 1
5
4
2
3
0
49
53
-4
3
Oranje Wit (D) 6
3
2
1
2
0
29
32
-3
4
Juliana 4
4
2
1
3
0
34
39
-5

ADO 5

Senioren BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO 5
6
9
4
1
1
62
56
6
2
Terda 2
6
6
2
2
2
55
52
3
3
Good Luck 3
5
4
2
3
0
34
39
-5
4
SKV 2
5
3
1
3
1
39
43
-4

ADO A1

A-jeugd 2e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ONDO (M) A1
6
9
4
1
1
80
57
23
2
OZC A1
6
9
4
1
1
73
58
15
3
Movado A1
6
8
3
1
2
67
63
4
4
NIO A1
6
8
4
2
0
92
63
29
5
ADO A1
6
6
3
3
0
73
65
8
6
TOGO A1
6
3
1
4
1
57
75
-18
7
Seolto A1
6
3
1
4
1
66
73
-7
8
Nikantes A1
6
2
1
5
0
43
97
-54

ADO A2

A-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO A2
5
9
4
0
1
38
27
11
2
Oranje Zwart/De Hoekse A2
6
6
2
2
2
39
40
-1
3
Ventura Sport A2
6
4
2
4
0
43
35
8
4
VIOS (W) A1
5
3
1
3
1
23
41
-18

ADO B1

B-jeugd 2e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Kinderdijk B1
6
10
5
1
0
84
52
32
2
ADO B1
6
10
5
1
0
78
56
22
3
KOAG B2
6
2
1
5
0
53
69
-16
4
KCC/SO natural B2
6
2
1
5
0
47
85
-38

ADO B2

B-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO B2
6
12
6
0
0
98
28
70
2
Oranje Wit (D) B3
6
8
4
2
0
68
48
20
3
Korbatjo B2
6
4
2
4
0
37
66
-29
4
Conventus B3
6
0
0
6
0
21
82
-61

ADO B3

B-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
DVS '69 B3
6
12
6
0
0
84
23
61
2
DeetosSnel B3
6
8
4
2
0
45
35
10
3
Ventura Sport B1
6
4
2
4
0
36
58
-22
4
ADO B3
6
0
0
6
0
18
67
-49

ADO C1

C-jeugd 2e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
OZC C1
6
10
5
1
0
75
30
45
2
Albatros C2
6
7
3
2
1
43
36
7
3
Vriendenschaar (B) C1
6
7
3
2
1
47
49
-2
4
ADO C1
6
0
0
6
0
17
67
-50

ADO C2

C-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Juliana C3
6
10
5
1
0
32
16
16
2
Terda C1
6
8
4
2
0
31
20
11
3
ADO C2
6
3
1
4
1
21
41
-20
4
Sporting Delta C3
6
3
1
4
1
21
28
-7

ADO D1

D-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Sporting Delta D2
6
12
6
0
0
60
13
47
2
ADO D1
6
6
2
2
2
28
38
-10
3
Oranje Wit (D) D3
6
5
2
3
1
24
35
-11
4
Oranje Zwart/De Hoekse D1
6
1
0
5
1
18
44
-26

ADO D2

D-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
PKC/SWKGroep D4
6
12
6
0
0
46
11
35
2
DeetosSnel D4
6
6
3
3
0
19
34
-15
3
KCR D3
6
3
1
4
1
11
21
-10
4
ADO D2
6
3
1
4
1
18
28
-10

ADO E1

E-jeugd nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Sporting Delta E2
6
10
5
1
0
48
25
23
2
Korbatjo E3
6
8
4
2
0
43
27
16
3
ADO E1
6
6
3
3
0
28
30
-2
4
Albatros E5
6
0
0
6
0
11
48
-37

ADO E2

E-jeugd nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Oranje Zwart/De Hoekse E1
6
12
6
0
0
67
11
56
2
Korbatjo E2
6
8
4
2
0
79
17
62
3
ADO E2
6
4
2
4
0
19
82
-63
4
Oranje Wit (D) E6
6
0
0
6
0
10
65
-55

ADO F1

F-jeugd nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
PKC/SWKGroep F2
6
10
5
1
0
68
29
39
2
Merwede/Multiplaat F2
6
10
5
1
0
50
41
9
3
Triade F1
6
2
1
5
0
24
47
-23
4
ADO F1
6
2
1
5
0
34
59
-25