Standen

ADO 1

3e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
NIO 1
3
5
2
0
1
51
41
10
2
Conventus 1
2
4
2
0
0
41
24
17
3
Thor (R) 1
3
4
2
1
0
39
39
0
4
ADO 1
3
4
2
1
0
54
39
15
5
Triade 1
3
2
1
2
0
47
63
-16
6
OZC 1
3
2
1
2
0
34
39
-5
7
Nexus 1
3
1
0
2
1
32
37
-5
8
Sperwers 1
2
0
0
2
0
25
41
-16

ADO 2

Reserve 3e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
DVS '69 2
3
6
3
0
0
39
32
7
2
KCR 5
3
6
3
0
0
37
32
5
3
ADO 2
3
4
2
1
0
54
37
17
4
Albatros 4
3
4
2
1
0
42
39
3
5
Conventus 2
3
2
1
2
0
36
44
-8
6
Vriendenschaar (H) 4
3
2
1
2
0
43
52
-9
7
OZC 2
3
0
0
3
0
32
37
-5
8
NIO 2
3
0
0
3
0
33
43
-10

ADO 3

Reserve 3e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
TOP (A) 4
3
6
3
0
0
57
36
21
2
ADO 3
3
6
3
0
0
44
35
9
3
Juliana 3
3
4
2
1
0
32
31
1
4
Seolto 2
3
2
1
2
0
39
39
0
5
Oranje Wit (D) 5
3
2
1
2
0
36
42
-6
6
ONDO (M) 3
3
2
1
2
0
33
45
-12
7
Swift (M) 3
3
2
1
2
0
37
37
0
8
Fortis 4
3
0
0
3
0
30
43
-13

ADO 4

Senioren BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Ventura Sport 3
3
6
3
0
0
54
18
36
2
ADO 4
3
4
2
1
0
45
31
14
3
Scheldevogels 4
3
2
1
2
0
20
49
-29
4
DSO (K) 7
3
0
0
3
0
17
38
-21

ADO 5

Senioren BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Albatros 8
3
6
3
0
0
38
23
15
2
Kinderdijk 5
2
4
2
0
0
25
19
6
3
GKV/Enomics 5
3
4
2
1
0
25
30
-5
4
DeetosSnel 9
2
2
1
1
0
24
24
0
5
ADO 5
1
0
0
1
0
7
10
-3
6
Merwede/Multiplaat 5
2
0
0
2
0
13
17
-4
7
Ventura Sport 4
3
0
0
3
0
32
41
-9

ADO A1

A-jeugd 2e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Vitesse (Ba) A2
3
6
3
0
0
48
33
15
2
Movado A1
2
4
2
0
0
37
16
21
3
TOP (A) A2
2
2
1
1
0
19
24
-5
4
ADO A1
1
2
1
0
0
13
7
6
5
Tjoba A1
2
2
1
1
0
15
18
-3
6
TOGO A1
3
0
0
3
0
28
36
-8
7
ONDO (M) A1
3
0
0
3
0
27
53
-26

ADO A2

A-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Merwede/Multiplaat A2
3
3
1
1
1
28
25
3
2
DVS '69 A1
3
3
1
1
1
27
24
3
3
DSO (K) A1
2
2
1
1
0
17
16
1
4
ADO A2
2
2
1
1
0
20
27
-7

ADO A3

A-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Focus A1
3
6
3
0
0
38
15
23
2
Terda A1
2
2
1
1
0
19
21
-2
3
Juliana A1
2
1
0
1
1
13
19
-6
4
ADO A3
3
1
0
2
1
19
34
-15

ADO B1

B-jeugd 1e klasse (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
PKC/Vertom B2
2
4
2
0
0
34
19
15
2
Sporting Delta B1
3
4
2
1
0
32
23
9
3
TOP (A) B1
3
2
1
2
0
33
39
-6
4
ADO B1
2
0
0
2
0
16
34
-18

ADO B2

B-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO B2
3
6
3
0
0
37
7
30
2
Albatros B4
3
4
2
1
0
27
25
2
3
Olympia (S) B2
3
2
1
2
0
20
36
-16
4
Ventura Sport B1
3
0
0
3
0
11
27
-16

ADO C1

C-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Korbatjo C1
3
6
3
0
0
30
7
23
2
Sporting Delta C3
3
4
2
1
0
18
15
3
3
ADO C1
3
2
1
2
0
15
27
-12
4
Ventura Sport C1
3
0
0
3
0
14
28
-14

ADO C2

C-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
PKC/Vertom C4
3
4
2
1
0
15
10
5
2
ADO C2
3
4
2
1
0
8
5
3
3
ACKC C3
3
4
2
1
0
8
11
-3
4
Keep Fit '70 C1
3
0
0
3
0
6
11
-5

ADO D1

D-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Korbatjo D3
3
6
3
0
0
24
14
10
2
PKC/Vertom D4
3
3
1
1
1
19
18
1
3
Oranje Wit (D) D4
2
1
0
1
1
9
14
-5
4
ADO D1
2
0
0
2
0
9
15
-6

ADO D2

D-jeugd BK nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
Triade D1
3
6
3
0
0
58
10
48
2
DVS '69 D2
3
4
2
1
0
25
16
9
3
Conventus D1
3
2
1
2
0
26
29
-3
4
ADO D2
3
0
0
3
0
10
64
-54

ADO E1

E-jeugd nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
GKV/Enomics E3
3
6
3
0
0
31
4
27
2
ADO E1
3
4
2
1
0
22
13
9
3
DVS '69 e3
3
2
1
2
0
15
16
-1
4
ACKC E4
3
0
0
3
0
0
35
-35

ADO F1

F-jeugd nj (veld)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO F1
3
5
2
0
1
21
7
14
2
PKC/Vertom F4
3
4
1
0
2
11
8
3
3
Merwede/Multiplaat F2
3
2
1
2
0
7
14
-7
4
Juliana F2
3
1
0
2
1
7
17
-10
SponsorKliks