Standen

ADO 1

3e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ACKC 1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ADO 1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Conventus 1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
DVS '69 1
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gemini 1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
GKV (H) 1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
NIO 1
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Ventura Sport 1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO 2

Reserve 3e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ACKC 2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ADO 2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Conventus 2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
DVS '69 2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gemini 2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
GKV (H) 2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
NIO 2
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Ventura Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO 3

Reserve 3e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO 3
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros 5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
KCR 4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Kinderdijk 4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Nieuwerkerk 4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
RWA 5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Sporting Delta 3
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Vitesse (Ba) 4
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO 4

Senioren BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO 4
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros 6
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DeetosSnel 9
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GKV/Enomics 4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Kinderdijk 5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
PKC/SWKGroep 8
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Scheldevogels 4
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO 5

Senioren BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ACKC 3
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ADO 5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DSO (K) 7
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Korbatjo 4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Oranje Zwart/De Hoekse 2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Scheldevogels 5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Triade 5
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO A1

A-jeugd 2e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO A1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Fortis A2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
KCR A2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Kinderdijk A2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Luctor A1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Movado A1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
ONDO (M) A1
0
0
0
0
0
0
0
0
8
TOGO A1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO A2

A-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO A2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
DSO (K) A1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Focus A1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Good Luck A1
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Kinderdijk A3
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Oranje Wit (D) A3
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Terda A1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO B1

B-jeugd 2e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO B1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros B2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DeetosSnel B2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
ONDO (M) B1
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Seolto B1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Sporting Delta B2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Tjoba B1
0
0
0
0
0
0
0
0
8
TOGO B1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO B2

B-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO B2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Keep Fit '70 B1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Kinderdijk B2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Korbatjo B2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Sporting Delta B3
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Triade B1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Vriendenschaar (H) B3
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO B3

B-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO B3
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros B4
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Focus B1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GKV/Enomics B2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Oranje Zwart/De Hoekse B2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
PKC/SWKGroep B5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
SKV B1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO C1

C-jeugd 2e klasse (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO C1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros C2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DeetosSnel C2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
KCR C2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
ONDO (M) C1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
RWA C1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Swift (M) C1
0
0
0
0
0
0
0
0
8
TOGO C1
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO C2

C-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ACKC C3
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ADO C2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DVS '69 C2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
HKC (Ha) C3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Merwede/Multiplaat C4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
PKC/SWKGroep C5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Triade C2
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO D1

D-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO D1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
DSO (K) D1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Keep Fit '70 D1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Korbatjo D3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Oranje Wit (D) D3
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Scheldevogels D1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Sporting Delta D2
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO E1

E-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO E1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Albatros E5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
GKV/Enomics E2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Kinderdijk E4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Merwede/Multiplaat E4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Oranje Wit (D) E5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
PKC/SWKGroep E7
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO E2

E-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO E2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
DeetosSnel E5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DVS '69 E4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Good Luck E2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Juliana E5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Korbatjo E5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Sporting Delta E5
0
0
0
0
0
0
0
0

ADO F1

F-jeugd BK (zaal)

#
Team
G
PT
GW
VL
GL
GV
GT
DS
1
ADO F1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
't Capproen F1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
IJsselvogels F3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Kinderdijk F3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Maassluis F3
0
0
0
0
0
0
0
0
6
PKC/SWKGroep F6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
WION F1
0
0
0
0
0
0
0
0
SponsorKliks